28
Kov

Taisyklės ir darbo etika

Registracija:

Norint pasidaryti tatuiruotę mūsų studijoje būtina išankstinė registracija. Pirmenybė teikiama žmonėms atėjusiems užsirašyti į studiją, jei to padaryti negalite, galite užsiregistruoti ir internetu: info@danistattoo.ltTelefonu žmonių neregistruojame.


Norint užsiregistruoti būtina žinoti kokios tatuiruotės norėsite, kad mes žinotumėme, kiek Jums paskirti laiko ir pas kurį meistrą Jus užrašyti. Jeigu žinote, kokios tatuiruotės norite, bet nerandate pavyzdžių, mes Jums patarsime, padėsime, nupiešime eskizą. Mūsų komanda kalba ne tik lietuviškai, bet ir rusiškai, angliškai, ispaniškai.

Norint užsiregistruoti reikės palikti 50 € depozitą. Besiregistruojantieji internetu depozitą gali pervesti į mūsų banko sąskaitą. Vienas klientas – vienas depozitas. Depozitas yra negrąžinamas jeigu Jūs neatvykstate į savo seansą. Jei dėl pasikeitusių aplinkybių negalėsite atvykti registracijos dieną, praneškite mums bent dieną prieš ir depozitą mes Jums grąžinsime. Pranešti galite skambinadami telefonu, rašydami SMS žinutę arba elektroninį laišką: info@danistattoo.lt. Tokiu atveju paskirsime Jums kitą dieną arba tiesiog grąžinsime depozitą.

Nors mūsų studijoje eilės laukiančiųjų ilgos, kantrieji visada sulaukia savo eilės. Viskam savo laikas, kantrybė-dorybė. Jeigu negavote vietos pageidaujamu laiku, visada galite palikti savo duomenis mūsų laukiančiųjų sąraše ir tik atsiradus laisvai vietai, mes Jums būtinai pranešime.

Darbo etika

  • Tatuiruotės nebus daromos ir auskarai nebus veriami neblaiviems ir nuo narkotinių medžiagų apsvaigusiems asmenims.
  • Taip pat paslaugų neteiksime sergantiems ar negaluojantiems.
  • Tatuiruotės mūsų studijoje daromos tik nuo 18-os metų.
  • Nepilnamečiams net su tėvų palyda ar sutikimu tatuiruotės nedaromos.
  • Mūsų meistrai tatuiruočių nedaro ant lytinių organų, delnų, kojų padų, akių vokų.
  • Nedarome ir permanentinio makiažo, galime senas tatuiruotes uždengti naujomis (cover-up).
  • Nedarome “laikinų” tauiruočių.
  • Meistras gali atsisakyti daryti tatuiruotę nepateikęs priežasties (face-control).
Kategorija:  Naudinga informacija