08
Kov

Danieliaus biografija

komanda_Danielius

Sveiki,

Mano vardas Danielius Djačkovas, bet visi mane labiau įpratę vadinti Daniu, todėl ir studija vadinasi „Danistattoo“.
Gimiau 1982-ų metų, vasario 12-ą dieną, esu klaipėdietis. Mano mama Eugenija –kirpėja ir didžiausia mano gerbėja. Tėvas Aleksandras – universalus žmogus. Kai buvau vaikas, jis buvo menininkas ir filosofas, o šiuo metu – jūreivis. Visą meninį auklėjimą gavau iš tėvo; jis buvo mano pirmasis mokytojas, motyvuotojas ir kritikas.
Kiek save atsimenu, visada menas, o ypač piešimas, buvo neatsiejama mano gyvenimo dalis. Piešiau visur ir visada. Galima sakyti, kad gyvenau savo susikurtame pasaulyje ir visą laiką piešdavau langą į jį, kad parodyčiau savo pasaulį kitiems.
Pirmas piešimo pamokas gavau iš tėvo, o pirma oficiali institucija, kurioje pradėjau mokytis dailės, buvo Klaipėdos vaikų dailės mokykla. Keturiolikos apginęs pirmąjį diplomą, mokslus tęsiau E.Balsio menų gimnazijoje.
Panašiu metu, apie 1998-uosius, mamos paskatintas pradėjau domėtis tatuiravimu. Pradžia buvo labai sunki, bet noras ir vidinė motyvacija buvo didžiulė, ar mane lydėjo sėkmė. Tad jau po pusės metų rodžiau tikrai gerus rezultatus, nors dar daug ko reikėjo išmokti. Būtent tada supratau, kad tai gali būti mano kelias.
Baigęs E.Balsio gimnaziją ir gavęs dar vieną diplomą, įstojau į Vilniaus dailės akademijos filialo Telšiuose Metalo dizaino katedrą. Studijos aukštojoje labai praplėtė mano teorines ir praktines žinias apie meną. Labai žavėjausi juvelyrikos ir kalvystės subtilybėmis. Tačiau tuo pat metu ir kūriau tatuiruotes. Šiuo laikotarpiu daug dariau “biomechanic” stiliaus tatuiruočių,o mano idealas buvo demoniškasis menininkas iš Šveicarijos H.R. Giger ir jo sukurti monstrai iš fimų “Svetimas”. Ketvirtame kurse suvokiau, kad abiejose srityse geras nebūsiu, todėl pasirinkau tatuiravimą. Nors iki šių dienų jaučiu nostalgiją juvelyrikai, manau, kad kada nors prie jos sugrįšiu.
2004-aisiais, apsigynęs bakalauro diplomą, iš Telšių grįžau gyventi į Klaipėdą. Studijas tęsiau įstodamas į VDA Klaipėdos vizualaus dizaino katedros magistro programą, bet jau po pirmo semestro nusivyliau, todėl mokslus mečiau galutinai ir visu šimtu procentu atsidaviau savo mėgstamam užsiėmimui.
Pradžioje nuomojau kosmetikos kabinetus kirpyklose, bet taip pradirbęs trejus metus 2006-aisiais su bendraminčiu Timūru atidarėme tatuiruočių studiją Turgaus gatvėje. Ją taip ir pavadinome – tiesiog „Tattoo studija”. Iš kolegos Timūro labai daug išmokau, kartu dirbome trejus nuostabius metus darydami tai, kas mums abiem labai patiko. Tačiau tuo pat metu jutau, kad mano kolegai šis projektas buvo tik laikina stotelė, tad 2009-aisiais jis su šeima iškeliavo gyventi ir dirbti į Švediją. Likau vienas, reikėjo judėti toliau.
Nusprendžiau sukurti „Danistattoo”, nors tas vardas jau egzistavo. Pertvarkęs ir išpuoselėjęs studijos įvaizdį perkėliau „Danistattoo” vardą į kitą lygį. Prie manęs prisijungė Justas ir Natalija. Justas buvo mokinys,o Natalija ėmėsi administratorės pareigų ir auskarų vėrimo.
2010-aisias metais pirmą kartą išvažiavau į Indiją, pažinau senovės rytų išmintį, kuri pradėjo atsispindėti ir mano veikloje. Supratau, kad darydamas tatuiruotes, taip pat jas įkraunu energija, todėl stengiuosi daryti tik pozityvias tatuiruotes.
Dabar artėja naujas etapas, kai „Danistattoo” studija kyla į dar aukštesni lygį: didesnė kūrybinė erdvė, didesnė talentingų ir įdomių žmonių komanda, didesnė atsakomybė ir visus vienijanti meilė tatuiruotėms.
Myliu savo darbą, gerbiu savo klientus, tegul padeda man Dievas.

Kategorija:  Biografija